UMI Zero – jeden z najcieńszych

W ofercie polskich operatorów pojawi się nowy smartfon o nazwie UMI Zero. Model ma jedynie 6,8 mm grubości i mieszkańcy innych krajów mogą go kupić już od jesieni.

Jest to korzystne dla osób, które nie chcą czekać na ryzykowną wysyłkę smartfona z Chin. Smartfon jest objęty gwarancją w Polsce, a w cenie 999 złotych oferuje całkiem sporo korzyści.

Wyświetlacz tego modelu ma rozdzielczość 1920 na 1080 pikseli i jest pokryty szkłem Gorilla Glass 3. System operacyjny to Android 4,4, natomiast procesor, to MediaTek wspomagany 2 GB RAM.

Na dane użytkownik dostaje 16 GB, natomiast kamery mają 13 MP i 8 MP. Model łączy się z sieciami 3G i posiada złącze dual sim. Akumulator jest zaskakująco duży, jeśli zwrócisz uwagę na niewielką grubość smartfona – jego pojemność wynosi 2780 mAh. Jego obudowa wygląda znakomicie – z tyłu znajduje się metalowa nakładka w kształcie litery Z, która dodaje smartfonowi niepowtarzalnego charakteru. Cena wydaje się korzystna, dlatego smartfon może cieszyć się powodzeniem.

Dodaj komentarz