Vibe Shot – świetny design

Firma Lenovo pokazała swój nowy smartfon Vibe Shot. Oprócz niesamowitego designu, wyróżnia się on zaawansowanymi funkcjami fotograficznymi.

Jego premiera nastąpi już na początku czerwca na targach MWC. Model ma posiadać matrycę 16 MP i stabilizację obrazu rozwiązaną w sposób optyczny.

Plusem tego modelu jest trójtonowa lampa błyskowa, która ma zapewnić znacznie lepszą kolorystykę zdjęć. Aparat posiada diodę o różowym odcieniu i jeśli podczas wykonania zdjęcia będzie potrzebne ocieplenie, to dioda się włączy. Naszym zdaniem, ten gadget nie jest zbyt przydatny.

Smartfon wyróżnia się wzornictwem i posiada przyciski fotograficzne na obudowie, dzięki czemu będzie można nim robić zdjęcia jeszcze prościej.

Jeśli chodzi o parametry, to nie są one zachwycające – ekran ma 5 cali i rozdzielczość 1080 p. Procesor to Snapdragon 615, smartfon posiada też 3 GB RAM i 32 GB miejsca na dane.

O tym, czy system diod doświetlających sprawdzi się, przekonamy się w Barcelonie już za kilka dni. Zapraszamy do czytania relacji.

Dodaj komentarz