Vivo X5 – do selfie

Chińskie firmy mają znacznie więcej pomysłów na przyciągnięcie klientów do swoich smartfonów, niż ci producenci, których dobrze znamy. Do tej pory nikt nie wpadł na to, by zrobić smartfon z bardzo mocną kamerą z przodu – aż do Vivo.

Vivo X5 będzie smartfonem, dzięki któremu będzie można zrobić zdjęcia o rozdzielczości aż 32 MP i to za pomocą przedniej kamery. Na razie nie ma więcej informacji na temat kamery w smartfonie, a na jakość obrazu wpływa przecież nie tylko rozdzielczość, ale także obiektyw. Czekamy na dalsze informacje.

Procesor w tym modelu to 64 bitowy Qualcomm Snapdragon 615, ilość RAM wynosi 3 GB. System operacyjny to najnowszy Android 5.0. Bateria ma niezłą pojemność 3500 mAh.

Model pojawi się w sprzedaży już niedługo i wtedy przekażemy wam więcej informacji na jego temat. Czy duża rozdzielczość kamery z przodu będzie przydatna? Naszym zdaniem nie – spróbuj sobie przypomnieć, kiedy ostatnio drukowałeś zdjęcie robione przednim aparatem w dużej rozdzielczości i pomyśl, czy lubisz czekać, podczas ich przesyłania.

Dodaj komentarz