Vivo X5 Max – 4,75 mm grubości

Walka o tytuł najcieńszego smartfona ciągle trwa. Model Kazam Tornado 348, który niedawno dzierżył tytuł dzięki grubości 5,1 mm można dziś uznać za gruby, gdyż pojawił się Vivo X5 Max. Ma on 4,75 mm grubości i przekątną ekranu aż 5,5 cala. Rozdzielczość ekranu w tym modelu to Full HD. Procesor to MediaTek 1,7 GHz, smartfon wyposażono też w 2 GB RAM i LTE. Nic nie brakuje także jego kamerom – mają 13 MP i 5 MP.

Smartfon działa na systemie operacyjnym Android 4,4 KitKat. Jak widać, to pełnoprawny smartfon, który powinien zapewnić płynne działanie systemu operacyjnego. Nie wiemy, ile wynosi pojemność baterii, ale prawdopodobnie miejsce zaoszczędzono właśnie na tym elemencie smartfona. Jest on równie duży, co baterie w innych smartfonach.

Według producenta, w tym smartfonie wszystkie podzespoły znajdują się w ramce, dzięki czemu zaoszczędzono miejsce na środku obudowy. Producent nie podaje jednak informacji o tym, że grubość 4,75 mm nie obejmuje aparatu, który znacznie wygląda ponad obudowę.

Dodaj komentarz