Waldo & Friends – czy uda Ci się go znaleźć?

Pamiętasz jeszcze zabawę w wyszukiwanie jednego elementu na bardzo zatłoczonym ekranie? Cieszyły się one dużym zainteresowaniem w czasach, gdy komputery nie były tak popularne, jak teraz. Jednym z bohaterów takich gier był Wally w czerwono-białej czapce, którego szukało się w tłumie.

Ta sama postać pojawiła się w grze Waldo & Friends na smartfonach i tabletach wraz z kilkoma urozmaiceniami. Dzięki temu, gra nie nudzi się tak szybko, jak inne pozycje tego typu.

Na planszy szukamy nie tylko Wallego, ale także przedmiotów i innych osób. Presje na graczu wywiera czas, który szybko się kończy. Gra jest dostępna w darmowej formie, ale jeśli chcesz mieć od razu dostęp do wszystkich planszy, możesz je wykupić.

Jeśli chcesz, by grało Ci się dobrze, musisz skorzystać z tabletu – na ekranie o przekątnej 4 cale raczej nie uda Ci się znaleźć przedmiotów, z powodu bardzo dużej „gęstości” obrazków. Gra jest bardzo dobrze dopasowana do potrzeb tabletów, jednak mikropłatności z czasem zbytnio rzucają się w oczy.

Dodaj komentarz