Wartościowa aplikacja – Destiny

Wszyscy gracze, którzy interesują się najnowszymi tytułami doskonale wiedzą, że niedawno na PS 4 i Xboxa pokazała się gra o nazwie Destiny. Niezależnie od tego, jaką masz konsolę, ta gra jest jedną z najbardziej wyczekiwanych pozycji na rynku.
Aplikacja Destiny, która pojawiła się na systemie operacyjnym Android daje ci dostęp do charakterystyk postaci z gry, pokazuje także twoje statystyki, uzbrojenie i osiągnięcia. Dostajesz także mapę lokacji The Tower, na której toczy się wiele misji Guardian. Aplikacja pozwala także na odblokowanie nowych zbroi i broni.
Gra jest tak popularna, gdyż stworzyli ją twórcy kultowej pozycji Halo – toczy się w dalekiej przyszłości, a podczas rozgrywki wcielamy się w postać nazywaną „Podróżnikiem”. Ludzka rasa została zaatakowana przez obcych, którzy są żądni krwi. Gra zachwyca ogromnym, otwartym i pełnym życia światem, którego nie sposób znaleźć w innych grach MMO. Twoja drużyna wypełnia misje i zdobywa dzięki temu kolejne punkty. Zapraszamy do zapoznania się z programem z Google Play Store.

Dodaj komentarz