Weather Uniwersal Forecast – ładna aplikacja pogodowa

Kilka razy pisaliśmy już o programach prezentujących użytkownikowi pogodę na świecie. Ostatnio pojawiła się jeszcze jedna, ciekawa aplikacja, pod nazwą Weather Uniwersal Forecast.

Program posiada kilka zalet, które sprawiają, że warto go ściągnąć z Google Play. Najważniejszą z nich jest bardzo dopracowany interface, który jest czysty i nie rozprasza użytkownika. Po wejściu w aplikację otrzymujesz najważniejsze informacje na temat pogody w miejscach, które uprzednio wybrałeś.

Możesz też wybrać pokazywanie pogody w miejscu, gdzie się aktualnie znajdujesz, co także ułatwia korzystanie z programu. Możesz dodać jeszcze więcej miejsc, jeśli tego potrzebujesz.

Aplikacja pokazuje także pogodę na kolejne dni, co sprawdzimy dzięki dotknięciu ekranu w kierunku jego dołu. Możesz też szybko wrócić do ekranu głównego.

Darmowy program jest przydatny dla wszystkich osób, które często sprawdzają pogodę. Na pulpicie możesz włączyć sobie szybki podgląd pogody i wigdet, który umożliwi szybkie wejście do menu.

Dodaj komentarz