Weszło – dla kibiców

Kibice mieli zawsze trudne życie – żona zwykle nie rozumiała tego, jak ważny jest dla nas kolejny mecz i przełączała program. Dzięki aplikacji Weszło, nie będziesz już musiał się martwić o to, że wyniki kolejnych meczów zobaczysz z opóźnieniem.

Serwis Weszło jest bardzo popularny wśród kibiców, a dzięki pojawieniu się aplikacji mobilnej o takim samym tytule, korzystanie z programu jest jeszcze łatwiejsze.

W Weszło zobaczysz wszystko to, co możesz przeczytać na stronie – znajdują się tam na przykład felietony na temat sportu czy nagrania wideo. Podział programu jest nieco inny, niż w wersji WEB, jednak sprzyja to łatwiejszemu korzystaniu z programu.

Każdy artykuł na serwisie możesz skomentować dzięki połączeniu konta z Facebookiem. Znacznie ułatwia to logowanie się na serwisie.

Weszło to aplikacja, którą powinny zainstalować przede wszystkim te osoby, które nie mogą wyobrazić sobie życia bez wchodzenia na portal. Dzięki niej będziesz miał dostęp do informacji sportowych przez cały czas, nie tylko przy komputerze.

Dodaj komentarz