Wieści na temat Galaxy S6

Trudno jest powiedzieć, co będziemy mogli oglądać podczas premiery Samsunga Galaxy S6, gdyż dopiero niedawno pojawił się model z cyfrą 5, jednak spekulacje trwają. Galaxy S5 był nieco lepszy od swojego poprzednika, ale nikomu nie spodobała się mała ilość zmian i wyświetlacz, bez upragnionej wysokiej rozdzielczości.
Na temat Galaxy S6 pojawiła się na przykład plotka, w której mówiono, że ma mieć matrycę o rozdzielczości 20 MP. Czy na to czekają użytkownicy? Naszym zdaniem nie.
Inne doniesienia mówią, że ten model będzie wyposażony w procesor 64 bitowy, gdyż Google pozwoliło dzięki systemowi Android L na wykorzystywanie tego systemu i większej ilości RAM. Czy w nowym telefonie pojawi się super wydajny procesor, taki jak Qualcomm Snapdragon 808 lub 810? Tego dowiemy się w połowie roku 2015. Oczywiście nie wiadomo, jak potoczą się sprawy, ale już można czytać o nowym modelu Samsung Galaxy F, który ma rozdzielczość ekranu 2560 na 1440 pikseli – taki sam jak w świetnym LG G3, który wygrywa dzięki temu parametrowi.

Dodaj komentarz