WWE Immortals – dla fanów wrestlingu

Immortals to gra dla fanów amerykańskich zapasów. Wcielamy się w niej w superbohaterów, których zadaniem jest pokonanie przeciwników na arenach. Gra przypomina raczej takie pozycje, jak Mortal Combat czy Tekken, ponieważ toczy się w nierealnym świecie walki.

W tej grze toczymy pojedynki jeden na jednego, jednak ich minusem jest wolne tempo. Gra jest ciekawa, jednak kombinacje zajmują dużo czasu. W zamian otrzymujemy świetny system zdobywania nowych poziomów i umiejętności. Za każdą wygraną otrzymujemy monety, które wydajemy później na umiejętności. Można je także wykupić.

Jeśli chcesz mieć lepszą postać, musisz uzbroić się w cierpliwość – podnoszenie poziomu umiejętności trwa bardzo długo. Ograniczenie polega także na tym, że każdy bohater ma swój pasek walki. Na szczęście, gdy się on skończy, wystarczy wymienić postać na inną.

Poza tymi wadami, gra zachwyca świetną grafiką – wielu graczy uważa, że to jedna z najładniejszych gier na Androida. Podobnie jest z muzyką, która stoi na wysokim poziomie.

Dodaj komentarz