Infinite Zero – wyjątkowo trudna platformówka

Gra Phases: Infinite Zero pozwala nam się wcielić w niewielką, białą kulkę, która musi unikać niebezpieczeństw na mapie. To nietypowa platformówka o wysokim poziomie trudności, gdyż dotknięcie każdego elementu powoduje śmierć. Musisz w niej dobierać kąt skoku, jego moment i prędkość poruszania się, gdyż w trakcie lotu nie można dokonywać korekt.

Gra wyróżnia się aż 40 poziomami, jednak po śmierci wracasz do początku etapu, co czyni z niej wyjątkowo trudną pozycję. Jej grafika prezentuje się bardzo prosto, a jednocześnie stylowo – kolorów jest niewiele, ale są dobrze dobrane.

Jeśli nie wiesz, czy tak trudna gra jest dla Ciebie, powinieneś się zapoznać z jej bezpłatną wersją dostępną w iOS lub Google App Store. Można grać za darmo przez pierwsze 24 godziny. Phases: Infinite Zero kosztuje 3 dolary, a jeśli pierwsze poziomy Cię wciągną, warto zastanowić się nad jej zakupem. Niedługo pojawi się także na większą ilość platform, na przykład na Amazon Fire TV, Fire Phone i komputery stacjonarne.

Dodaj komentarz