Wyłączamy S Voice na smartfonie Samsung

Jeśli posiadasz smartfon firmy Samsung, masz aplikację S Voice. Podwójne naciśnięcie środkowego przycisku pozwala na włączenie programu, który jest podobny do Google Now. Jeśli pragniesz zamienić ten program na znacznie bardziej dopracowane Google Now, skorzystaj z naszego poradnika.
W pierwszej kolejności musisz wyłączyć program S Voice – włącz go przez dwukrotne włączenie środkowego przycisku, następnie wejdź do menu i wyłącz opcję włączania tej aplikacji środkowym przyciskiem smartfona. Teraz po jego naciśnięciu nie będzie się włączał. Następnie ściągnij program Home2 Shortcut, który jest dostępny za darmo w Google Play Store. Po jego uruchomieniu zaznacz opcję Home Button i w tym menu wybierz Google. Można tu ustawić na przykład prędkość naciśnięcia przycisku – od bardzo szybkiego, do bardzo wolnego, co ma wpływ na to, kiedy pojawia się nowa aplikacja. W programie można wybrać też domyślny program, który wykona polecenie – w smartfonach Samsunga jest to Touchwiz, możesz też użyć programu Apex.

1 komentarz do “Wyłączamy S Voice na smartfonie Samsung”

  1. informacja jest nieprawdziwa, bo klawisz środkowy włącza jedynie aparat; mogę sobie zrobić zdjęcie, natomiast voice assistant zablokował mi telefon i nic innego nie działa.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz