Wynajem samochodów – symulator dla fanów motoryzacji

Niedawno pojawiła się ciekawa gra na system operacyjny Android o nazwie Wynajem Samochodów w wersji rozszerzonej. Dziek niej posmakujesz zarówno wyścigów, jak i elementu symulacyjnego, na który składa się proces dowożenia aut na miejsce.

Na uwagę zasługuje miasto, które stworzyli twórcy tej gry – po ulicach jeżdżą samochody, które mogą utrudniać Ci prawidłowy dowóz samochodów do wynajęcia. Jest w niej także dużo jeżdżenia ciężarówką – dostępne jest kilka modeli tych maszyn.
Rozrywkę zapewnia system przełączania się pomiędzy ciężarówką, a samochodem, a także wybór różnych punktów widzenia podczas sterowania autem. Na ekranie widzisz kierownicę i pedały przyśpieszenia, a dodatkowego smaczku dodaje możliwość zmiany biegów. W grze dostępnych jest aż 20 poziomów, w czasie których rozbudowujesz coraz bardziej swój tabor samochodowy. Gra została stworzona przez studio VascoGames, możesz ją pobrać za darmo z Google Play Store lub ze strony producenta. Więcej informacji na jej temat znajdziesz na Facebooku.

Dodaj komentarz