Wyprzedaż zegarków sony SmartWatch – najnowsze modele dostępne w cenie 150 dolarów.

Firma Sony działa prężnie nie tylko na rynku smartfonów – okazuje się, że pojawiły się nowe modele zegarków, produkowanych przez tą firmę. Sony SmartWatch współpracuje nie tylko ze sprzętem Sony, można je parować z niemal każdym smartfonem, który działa na systemie operacyjnym Android, przez specjalną aplikację. Połączenie następuje za pomocą sieci Bluetooth.

Co daje nam kupno takiego zegarka? Przede wszystkim, mamy pewność, iż nie umkną nam żadne powiadomienia ze smartfona. Nowe urządzenia są coraz większe, dlatego trzymamy je na przykład w torebce lub torbie na ramie – w autobusie możemy nie usłyszeć sygnału. Zegarek z systemem operacyjnym android nie tylko informuje o godzinie, ale pozwala także na podglądanie powiadomień bez wyciągania smartfona z torby. Na zegarku możemy zainstalować wiele aplikacji, takich jak Facebook czy Google Maps.

Zegarki zostały wycenione na 150 dolarów (w Polsce około 400 złotych), a pasek można kupić w cenie około 20 dolarów. Wszystkie aplikacje potrzebne do konfigurowania urządzenia oraz smartfonu, pobierzemy ze strony Google Play – są darmowe. Jeśli używasz smartfonu Sony, masz je od razu zainstalowane.

Dodaj komentarz