Xiaomi Mi 4c- Chiński mid-endowy smartfon bez tajemnic

Doczekaliśmy się oficjalnego zaprezentowania smartfona od Xiaomi- Xiaomi Mi 4c. Smartfon uplasuje się na średniej półce cenowej, jednak specyfikacja będzie naprawdę dobra. Oto jak się prezentuje.

5-calowy ekran o rozdzielczości Full HD z technologią Edge Tap, dzięki której korzystanie ze smartfona stanie się łatwiejsze. Xiaomi zaimplementowało w smartfonie sześciordzeniowy procesor Snapdragon 808, który wsparty będzie w zależności od wersj 2 lub 3 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna wynosić będzie również w zależności od wersji 16 lub 32 GB.

Za zdolności fotograficzne odpowiadać będzie aparat główny o matrycy 13 Mpix oraz aparat przedni o matrycy 5 Mpix. Producent zawarł w smartfonie modem LTE, dual SIM, pilot podczerwieni, port USB typu C. Za zasilanie posłuży spory akumulator o pojemności 3080 mAh z modułem szybkiego ładowania (Quick Charge 2.0). Systemem, na którym stanie Mi 4c będzie Android 5.0 Lollipop z autorską nakładką MIUI 6. Waga smartfona nie przekroczy 132 gramów. Za wersję z 2 GB RAM i 16 GB ROM przyjdzie nam zapłacić 760 złotych, natomiast wersja 3 GB RAM i 32 GM ROM kosztować będzie 870 złotych.

Dodaj komentarz