Xiaomi Mi Note 2- druga generacja high-endowej serii phabletów

Xiaomi nie próżnuje. Niedawno wyciekła specyfikacja ich nowego tabletu- Mi Note 2. Urządzenie miało zostać zaprezentowane w listopadzie, jednak słuch po nim zaginął. Będzie to wysokiej klasy high-end z bardzo dobrą specyfikacją. Oto jak się prezentuje.

5,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości WQHD (2560 x 1440 pikseli) z 3D Touch lub Force Touch. Użytym procesorem będzie Qualcomm Snapdragon 820 lub Qualcomm Snapdragon 823. W zależności od wersji procesor wspierany będzie przez 4 lub 6 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna również będzie inna w zależności od wersji phabletu. Użytkownik będzie miał do wyboru 32, 64, 128 lub 256 GB pamięci.

Zdolności fotograficzne realizowane będą przez 16 Mpix aparat główny Sony IMX298 oraz przez 5 Mpix kamerkę przednią. Obydwa obiektywy będą posiadały doświetlenie LED oraz optyczną stabilizację obrazu. Producent zaimplementował akumulator o pojemności 3600 mAh. Całością zarządzać będzie autorski system MIUI, który jest zmodyfikowaną wersją jednego z nowszych Androidów.

Dodaj komentarz