Xiaomi prezentuje Redmi Note

Xiaomi bije kolejne rekordy w sprzedaży. Firma stosuje nietypowy marketing, gdyż na rynek indyjski, szacowany na kilkaset milionów użytkowników smartfonów, wypuściła jedynie 50 tysięcy egzemplarzy Redmi Note. Wyprzedały się one w 6 sekund od pojawienia się na stronie.

Zobaczmy, co firma oferuje w cenie 500 złotych. Redmi Note ma ekran 5,5 cala o rozdzielczości IPS 720p, procesor MediaTek 1,7 GHz, 2 GB Ram i kamerę 13 MP z LED. Z przodu znajduje się kamera 5 MP, a na dane mamy 8 GB miejsca. Można rozszerzyć pamięć za pomocą karty microSD. Redmi działa na zmodyfikowanym systemie Android 4,2 o nazwie MIUI V5. Bateria tego modelu ma pojemność 3200 mAh.

Jak widać, w bardzo niskiej cenie można dostać świetnie wyglądający (obudowa w niczym nie przypomina innych smartfonów) smartfon o dobrych parametrach.

W Polsce bardzo popularny jest smartfon Mi3 z procesorem Snapdragon 800 2,3 GHz. Ma układ graficzny Adreno 330 i wyróżnia się mocną baterią i aparatem o przesłonie zaledwie 2,2, który robi dobre zdjęcia także wtedy, gdy jest mało światła.

Dodaj komentarz