Xoe – twoje nowe tamagochi

Moda na wirtualne zwierzęta jeszcze się nie skończyła. Dzięki programowi na smartfona o nazwie Xoe, możesz hodować swoje zwierzątko, którym tym razem jest robot. Zaletą gry jest to, że za każdym razem trafiamy na nieco innego stwora. Gra przypomina nieco aplikacje Pou, jednak ma znacznie więcej możliwości. Po pierwsze, znacznie lepiej prezentuje się graficznie. Gra jest też bardziej skomplikowana, gdyż naszego robota wyposażamy w nowe elementy, które dają mu dodatkowe możliwości. Gwarantuje to, że z grą spędzimy długie godziny.

By nasz zwierzak się nie nudził, musimy z nim grać w gry. To nie jest mocny element rozgrywki, gdyż szybko się nudzi i ma słabszą oprawę graficzną, niż inne gry tego typu.

Istnieje wiele gier, które umożliwiają hodowanie swojego zwierzaka w smartfonie, a Xoe jest jedną z najciekawszych. Polecamy ją wszystkim osobom, które szukają dopracowanej gry pełnej ciekawych opcji. Zyskała ona bardzo dobre oceny w sieci. Możesz ją pobrać z Google Play Store – nie czekaj, przekonaj się, czy to gra dla ciebie.

Dodaj komentarz