Xperia C4 pojawi się wkrótce

Sony niedawno pokazało smartfon Xperia C3, który wyróżniał się bardzo dobrym aparatem z przodu obudowy. Z tego powodu firma postanowiła iść za ciosem i pokazać nowy model smartfona – Xperia C4 ma pozwolić na robienie jeszcze lepszych selfie.

Obudowa smartfona Xperia C4 jest taka sama, jak w poprzednim modelu – zmiany to przede wszystkim lepsze parametry. Smartfon posiada ekran 5.5 cala i ma rozdzielczość 1920 na 1080 pikseli. Procesor to MediaTek, natomiast grafika to Mali 760 Mp2. Smartfon ma więcej RAM niż poprzedni model.

Warto zwrócić uwagę na kamerę z przodu i z tyłu ekranu. Nie zachwycają one rozdzielczością, ale z pewnością nie jest to najważniejszy parametr. Kamera z tyłu ma 13 MP, natomiast z przodu – 5 MP. Smartfon można nazwać selfie-phonem dlatego, że kamera z przodu i z tyłu jest wyposażona w diody LED. Model Xperia C4 jest cienki – ma jedynie 7,9 mm, a jego waga wynosi 147 gram. Bateria ma 2600 mAh, co powinno wystarczyć na dość długie użytkowanie smartfona bez dostępu do ładowarki.

Dodaj komentarz