Xperia M4 Aqua – także do pływania

Firma Sony w tej chwili ogranicza częstotliwość wypuszczania na rynek nowych modeli smartfonów. Nowy modelem, który zobaczymy podczas marcowych MWC będzie Xperia M4 Aqua. Wielu ludzi liczyło na pokazanie modelu Xperia Z4.

Nowy model będzie wodoodporny do głębokości 1 metra, co oznacza, że … ma taką sama szczelność, co Xperia Z3. Dziwne jest nazewnictwo nowych modeli Sony – jego poprzednik to Xperia Aqua M2.

Smartfon oferuje łączność LTE i system operacyjny Android 5.0, co oczywiście zaliczamy na jego plus. Model ma być dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą wydawać pieniędzy na model „flagowy”, ale szukają smartfona ze sporą wodoodpornością. Do tej pory modele wodoodporne były dostępne jedynie w wysokich cenach, albo jako „wzmocnione” smartfony, typu CAT.

Jeśli szukasz modelu, który nie boi się zachlapania na plaży, musisz poczekać na premierę tego smartfona do lata. Więcej informacji na jego temat podamy w marcu, gdy producent zaprezentuje go na targach MWC. Wizualnie zapowiada się całkiem nieźle.

Dodaj komentarz