Zajefajne tapety

Zapraszamy na rejs po oceanie tapet, których wysoka jakość wykonania i różnorodna tematyka sprawią, że Wasze urządzenia mobilne przejdzie gruntowny zabieg kosmetyczny.  Nie zwlekajcie i zanurzcie się w jednych z najlepszych aplikacji z tapetami na Androida.

Przeklęta krypta

Aplikacja dostępna pod nazwą: Ghost Prank

Decydując się na tę trupiarską aplikację, istnieją spore szanse, że czekają Was nocne koszmary. Zawartość apki nawiedzona jest przez hordy nieumarłych, którzy zrobią wszystko, żeby móc opętać Wasze telefony z Androidem. Do dyspozycji jest mnóstwo różnych duchów, które możemy wykorzystywać jako latającą po ekranie ozdobę, dodawać je do własnych zdjęć, tworzyć żywe tła, albo ustawiać jako ukrytą zjawę, która będzie błyskawicznie pojawiać się znikąd. Jeżeli chcecie przestraszyć swoich przyjaciół, ta aplikacja Wam w tym pomoże.

Ziołowy zawrót głowy

Aplikacja dostępna pod nazwą: Weed Live Wallpaper

Witamy na wirtualnej plantacji jednej z najpopularniejszych roślin odurzających na świecie. Dzięki tej aplikacji otrzymanie fenomenalne animacje listków marihuany osnutych zielonym dymkiem, który unosi się po całym ekranie. Podczas zabawy można dostosowywać ilość, prędkość i kierunek ruchomych elementów, a także wykorzystywać trzy różne rodzaje tła. Dotykowa interakcja jest bardzo sprawna i reaguje błyskawicznie po wykonaniu gestu palcem. Dostępne są tutaj również opcje konfiguracji, intuicyjny interfejs i hipnotyzujący wygląd, który sprawi, że nie spuścicie wzroku z błyszczących zielenią listków.

Przeźroczysty ekran

Aplikacja dostępna pod nazwą: Przezroczysty ekran

Wspaniała aplikacja pozwalająca na ustawienie żywej tapety, która spowoduje, że Wasze ekrany staną się przeźroczyste jak okienna szyba. Dzięki tak kreatywnemu podejściu możecie teraz skorzystać z jednej z najlepszych atrakcji do ozdabiania ekranu z Androidem, a przy okazji wprawić w osłupienie swoją rodzinę i przyjaciół. Obsługa jest całkiem prosta i nie wymaga wiele czasu, a sama aplikacja jest sprawna, szybka i całkowicie darmowa. Tylko nie zapomnijcie, gdzie odłożyliście telefon, bo możecie go już więcej nie znaleźć.

Ogień HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Fire Wallpaper

Piekielne jęzory ognia wypełzły na powierzchnię, pożerając każdą aplikację na swojej drodze. Jeżeli jesteście pewni, że chcecie, aby Wasz telefon zapłonął czarcim ogniem, zachęcamy do zapoznania się z tą gorącą aplikacją. W środku natraficie na ponad 10.000 tapet w jakości HD, w tym płonące feniksy, demony wyłaniające się z ognistych eksplozji, stojące w ogniu symbole i wiele innych. Apka zapewnia optymalne zużycie baterii, kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, wsparcie dla telefonów i tabletów, dzienną aktualizację obrazów i wrzucanie ich do 'ulubionych’. Tapetami można dzielić się na Facebooku, Twitterze, Google+, Pinterest, Tumblr, Flickr, Stumble oraz Instagramie.

Dodaj komentarz