Zapowiedź Oppo R9 i R9 Plus

Chińska firma Oppo przygotowuje się do premiery dwóch nowych smartfonów – Oppo R9 oraz R9 Plus. Będą to całkiem dobrze wyposażone urządzenia.

Oppo R9 będzie wyposażony w 5.5-calowy wyświetlacz AMOLED z rozdzielczością Full HD. W środku znajdziemy najprawdopodobniej 8-rdzeniowy procesor o taktowaniu 2 GHz (marka pozostaje tajemnicą). Za zasilanie będzie natomiast odpowiadać akumulator o pojemności 2.850 mAh. Użytkownik będzie mógł przechowywać dane i aplikacje na 32 GB pamięci wewnętrznej. Wszystkie te podzespoły będą zamknięte w smukłej metalowej obudowie.

Model Oppo R9 Plus zostanie wyposażony w 6-calowy wyświetlacz Full HD. Za wydajność będzie odpowiadać 8-rdzeniowy procesor z taktowaniem na poziomie 1.8 GHz, czyli prawdopodobnie Qualcomm Snapdragon 652. Na dane zostanie przeznaczone 64 GB pamięci wewnętrznej. Za zasilanie będzie odpowiadać całkiem pojemna bateria 4.120 mAh.

Oba modele wyposażono w 4 GB pamięć RAM, czujnik biometryczny, a także 16 Mpix aparat główny. Oficjalna prezentacja już w marcu.

Dodaj komentarz