Zegarek Pebble – możesz go zamówić już dzisiaj…

Smart-zegarki to w Polsce jeszcze zupełna nowość. Jednym z producentów takiego sprzętu jest firma Pebble, która niedawno zadebiutowała na Kickstarter. Po premierze jednego z produktów, okazało się, że zainteresowanie jest tak duże, że firma nie nadąża z realizacją zleceń.

Zegarki tej firmy oferowane są w kolorze czarnym, czerwonym, pomarańczowym, zielonym oraz białym. Dzięki temu masz większą możliwość dopasowania zegarka do swojego stylu ubierania się.

Firma Pebble zaczynała w połowie poprzedniego roku. Jest to doskonały przykład firmy, której powiodło się w błyskawicznym czasie. Dzięki intensywnej kampanii na Kickstarter zegarek AGENT rozchodzi się jak świeże bułeczki.

Co sprawia, że zegarki z systemem Android wzbudzają tak ogromne zainteresowanie wśród użytkowników? Po pierwsze, bezprzewodowe ładowanie baterii. Warto wspomnieć o takich opcjach jak pomiar tętna, przypominanie o zgubieniu smartfona – połączonego z zegarkiem za pomocą na przykład bluetooth, oraz o sterowaniu muzyką. Zegarek czerpie niewiele prądu, z uwagi na to, że została w nim użyta technologia E-ink. Dzięki temu obraz jest świetnie widoczny w każdych warunkach oświetleniowych.

Zegarek jest o wiele bardziej dyskretny niż smartfon i pozwala na odbierania wiadomości na przykład na spotkaniach. Pebble niewątpliwie ma świetny projekt i jest na topie. Jeśli na świecie nastanie moda na „smart-watches”, być może stanie się potentatem na miarę Apple lub…Casio.

 

Dodaj komentarz