ZenFone firmy Asus – ciekawa alternatywa

Asus to firma, która produkuje zarówno laptopy, jak i niezbyt drogie i oferujące wiele ciekawych opcji smartfony. Takim urządzeniem jest ZenFone, który ma wyświetlacz o przekątnej 5 cali i kosztuje poniżej 700 zł. Asus oferuje mnóstwo ciekawych opcji, takich, jak 2 GB RAM i procesor Atom, który zapewni długie działanie smartfona na jednym ładowaniu baterii. Jego kamera nagrywa w rozdzielczości Full HD.

Smartfon jest nieco większy od pozostałych modeli innych producentów podobnej klasy. Ramka jest szeroka, ale smartfon jest wytrzymały i dobrze spasowany. Baterii nie można wymienić. Pod klapka znajduje się złącze na kartym micro-sd i microSim.

Asus ZenFone to telefon, który będzie dobrym wyborem zarówno dla osoby szukającej pierwszego smartfona z Androidem, jak i dla bardziej zaawansowanego użytkownika. Nie jest tak elegancki, jak na przykład modele firmy Motorola, które właśnie weszły do sprzedaży w podobnej cenie, jednak jego wymiary nie przeszkadzają w użytkowaniu. Minusem jest słaba bateria.

Dodaj komentarz