Zenonia 5 jest już dostępna w wersji na Androida.

Zenonia 5 jest to produkt firmy Gamevil Inc. Jest to kontynuacja gry, która niezmiennie cieszy się dużą popularnością w Google Play. Jest to gra RPG.

Gra jest dostępna do pobrania za darmo ze strony Google Play. Zenonia 5 wprowadza cztery klasy bohaterów, spośród których gracz dokonuje wyboru. Gra posiada tryb multiplayer. W tym Czarnoksiężnik, Berserker, Mechanik i Paladyn. Gra posiada rozbudowany system rozwoju bohaterów. Dzięki temu można wybierać różne ścieżki ulepszeń talentów. Poza głównym wątkiem są również setki zadań pobocznych. Fabuła jest typowa, walka dobra ze złem. Gdzie w finale wygrywa dobro. Pomimo tego gra trzyma w napięciu i jest ekscytująca. Kraina spokoju i harmonii może trwać dopóki „bogate elity” nie zaczną nadużywać swojej władzy do wniesienia ucisku dla „biednych”. Jeden bohater wyłania się z małej wioski, która jest przeznaczona do ochrony swoich ludzi od tych, którzy patrzą na świat przez kontrolę jakości i chciwości. Gra ma wielkość  40 MB. Zenonia 5 posiada klasyczne działanie oparte na walce równy z równym. System walki oparty jest na refleksie gracza, a nie statystykach postaci. Wprowadzono mechanikę wymuszającą synchronizowanie ataków. Cel jest prosty –  zadawanie większych obrażeń. Należy zauważyć, że gra żąda dostępu administratora przy pierwszym uruchomieniu.

Wszystkie rozwiązania z poprzednich wersji sprawdzają się nadal. Gracz posiada umiejętności aktywne. Pasywne natomiast można dokupić. Istnieje możliwość polepszania swojej postaci i przedmiotów, które mają swoją wytrzymałość.

Grafika przypomina japońskie komiksy. Gra posiada doskonałą animację i dźwięk.

1 komentarz do “Zenonia 5 jest już dostępna w wersji na Androida.”

  1. Gram na tablecie i nie ma zadnych problemów . Lecz jak wchodze na pvp i dostaje np. +11 pkt. to nie wlicza mi do ranku i mam nadal 0 pkt. Wiecie o co chodzi . ?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz