Złoty HTC M8

Smartfony w złotym kolorze cieszą się obecnie ogromnym powodzeniem. Pierwszą firmą, która zaprezentowała coś takiego było Apple, a pomysł skopiował Samsung i inni producenci. Jeśli natomiast szukasz smartfona, który nie jest jedynie pomalowany złotą farbą, a cały złoty, warto zastanowić się nad zakupem HTC One M8 w jednej z nowych wersji. Właśnie pojawił się w wersji pokrytej złotem, różowym złotem oraz platyną.

Tak jak to bywa w segmencie smartfonów typu fashion, kosztuje on kilkukrotnie więcej od innych. One M8 Goldgenie kosztuje w wersji złotej aż 2560 dolarów, w wersji z różowego złota 2695 dolarów a w wersji platynowej aż 2930 dolarów. Jeśli kochasz prawdziwe złoto i odpowiada Ci specyfikacja tego modelu, warto wybrać ten model. Oczywiście, jest to produkt dla właścicieli rafinerii.
Evleaks stwierdził niedawno także, że pojawi się smartfon M8 Prime oraz to, że jego najciekawsza funkcja nie została wymieniona w specyfikacjach. Naraził się tym na atak menadżerki tego nowego produktu, która publicznie go znieważyła.

Dodaj komentarz