Zmiany w Google Music

Serwis Google Music cieszy się ogromnym powodzeniem, jednak od niepamiętnych czasów jego ograniczeniem jest możliwość korzystania z serwisu jedynie z dwóch urządzeń. W ostatnim czasie się to zmieniło, niestety, bez prawie żadnego komunikatu dla użytkowników.

Dzięki aktualizacji tego programu można już korzystać z czterech smartfonów, tabletów lub innych urządzeń w ciągu roku, co powoduje, że z zalet programu może się znowu cieszyć większość osób. Jeśli jesteś maniakiem kupowania smartfonów, masz problem. Gdy zanalizujemy całkowitą ilość urządzeń, które można do niego podpiąć, to okazuje się, że jest ich aż 10. To ograniczenie jest bardziej dotkliwe, gdyż powoduje, że fani smartfonów, którzy korzystają z nich w pracy i w domu, szybko zużyją ten limit.

Nie zmienia to faktu, że Google Play Music ma miliony użytkowników na całym świecie, a w ponad 780000 opinii zyskało opinię aż 4 na 5 gwiazdek. Dzięki niej można łatwo odkrywać nową muzykę, odtwarzać ją i dzielić się z innymi osobami, a to wszystko w ładnym interface.

Dodaj komentarz