Zmiany w Google Tasks

Lepsza integracja z wieloma aplikacjami, poprawa wydajności pracy, aktualizacja zadań.

Aplikacja Tasks – która wygląda tak świetnie że na pierwszy rzut oka nie powiedziałbyś iż stworzyło ją Google, przechodzi zmiany. Nie ma już ograniczenia które nakazywało zapisywać nowe zadania. Użytkownicy mogą użyć komendy głosowej aby dodać kolejne zadanie do aplikacji. Bardzo popularny DashClock Widget wspomaga działanie aplikacji Tasks poprzez wyświetlanie trwających zadań. Integracja programów sięga o wiele dalej – otrzymujemy za pomocą wiadomości z poczty Gmail – dopisywanych do zakładek widżetów kalendarza.

Inne zmiany są równie pomocne. Przypomnienia posiadają teraz opcję drzemki – do zadań zostaje wtedy dodany odpowiedni wskaźnik. Lista posiada obecnie opcje alfabetycznego sortowania wpisów – wskaźniki daty są łatwiejsze do używania, z uwagi na skróty które można dodać do dnia dzisiejszego, jutrzejszego oraz do następnego tygodnia.

Podczas instalacji nowych dodatków niezbędna jest zmiana uprawnień użytkownika. Dodaje to opcję darowizny bezpośrednio z poziomu aplikacji. Jeśli używałeś do tej pory darmowego dostępu do aplikacji, warto zastanowić się nad przejściem na pełną wersję Google Tasks zanim złożysz darowiznę.

Dodaj komentarz