Zmiany w Google Wallet

Usługa Google Wallet nie jest jeszcze zbyt znana w naszym kraju, ale Google ciągle ją rozwija. Niedawno pojawiło się kilka zmian, które mają istotny wpływ na korzystanie z tej usługi.
Pierwszą zmianą, która się pojawiła, jest szybkie wylogowanie się z profilu na inny. Możesz dzięki temu przełączać się między kilkoma kontami Wallet. Do tej pory odbywało się to dzięki paskowi kont Google po lewej stronie aplikacji. Teraz wylogowanie się przebiega znacznie prościej. Nie musimy już wyłączać całej aplikacji i zaczynać logowania od początku. To znaczne uproszczenie.

Nowy interface to także poprawa dostępności do wielu opcji. Pojawiają się one na panelu, wyskakującym po naciśnięciu na odpowiedni przycisk. Przez to interface programu stał się znacznie czystszy. Zmieniono także design pozostałej części ekranu, dzięki czemu wygląda ona ładniej i przypomina inne serwisy tworzone przez Google. Najprostszą drogą zdobycia Google Wallet jest wejście na Play Store i wpisanie tam nazwy programu i późniejszego zainstalowanie go.

Dodaj komentarz