Zmiany w kolorystyce aplikacji Google

Google niechcący opublikowało na Twitterze ekran aplikacji Dialer. Okazuje się, że jej tło zmieniło kolor na niebieski. Informacja w niefortunny sposób pojawiła się na profilu Google Nexus. Zmiana podoba się wielu osobom, gdyż ekran wygląda znacznie lepiej niż w przypadku poprzedniego designu. Był on szary i nudny, natomiast kolor dodał mu dużo życia.
Na ekranie pojawił się także biały obrazek pokazujący prawdopodobnie wieżowiec. Zmiany podobają się większości osób, które miały możliwość porównania jednego i drugiego ekranu. Można wnioskować, że firma Google planuje „pokolorować” wszystkie swoje aplikacje, które do tej pory można było uznać jedynie za szare myszki. Poprzednio zmienił się na korzyść program Google Keep, w którym dodano żółty pasek akcji.
Aplikacja opisywana w tym poście jest dostępna na razie jedynie w Nexusie oraz urządzeniach GPE, ale mamy pewność, że wkrótce trafią do takich smartfonów jak Moto X. Jak wszyscy wiemy, używa ona jednej z najnowszych wersji systemu operacyjnego Android.

Dodaj komentarz