Znakomita sprzedaż BlackBerry Passport

Trudno o bardziej nietypowy smartfon, niż model Black Berry Passport. Zarząd firmy informuje o tym, ze sprzedaje się on znakomicie i jest wybierany przez wiele osób, które szukają modelu dającego nie tylko możliwości sprawnej pracy, lecz także rozrywki.

Firma Black Berry sprzedała w zeszłym roku jedynie 13,7 milionów smartfonów, co świadczy o kryzysie. Model Passport miał naprawić sytuację i firma zdecydowała się na drastyczny krok – stworzyła ekran 4,5 cala o rozdzielczości 1440 na 1400 pikseli. Dzięki niemu można znacznie łatwiej edytować tekst i pracować z arkuszami kalkulacyjnymi, dlatego ma on trafić do biznesmenów.

Zaletą tego niesamowitego modelu jest pełna, bardzo duża klawiatura Qwerty, połączona z trackpadem, umożliwiającym proste nawigowanie. Firma ma w ofercie jeszcze dwa modele – jest to Z3, którego budowa przypomina klasycznego smartfona i Classic, nawiązujący do poprzednich modeli Blackberry z pełną klawiaturą. Czy ta mocna linia modeli pozwoli na uratowanie firmy? Czas pokaże.

Dodaj komentarz