Znamy już wygląd obudowy LG G4

Firma LG pokazała nową wersję modelu G4, która wyróżnia się nietypową obudową. Informacja na temat tego modelu pojawiła się przypadkowo na stornie firmy. Smartfon w nowej odsłonie prezentuje się bardzo ekskluzywnie i interesująco – jego tylną obudowę pokryto skórą. Klient może wybrać smartfon w naturalnej skórze lub w zwykłej obudowie z plastiku.

Firma Lg podkreśla, że akumulator o pojemności 3000 mAh będzie można wymienić w prosty sposób. Nie sposób nie zauważyć, że model obsługuje także czytnik kart pamięci. Łatwo domyślić się, z czego wynika podkreślanie właśnie tych elementów – Samsung Galaxy S6 to największy konkurent tego modelu, który nie daje możliwości rozszerzenia pamięci i wymiany baterii.

Ekran w nowym modelu LG prezentuje się bardzo dobrze – ma przekątną 5,5 cala, jego rozdzielczość wynosi 1440 na 2560 pikseli. Smartfon ma 3 GB RAM i kamerę 16 M. Samsung chce wygrać konkurencję przez zwiększenie rozdzielczości wyświetlacza w kolejnej wersji modelu Galaxy, ale naszym zdaniem, klientom już na tym nie zależy.

Dodaj komentarz