Zoom.me – program Mateusza Kusznierewicza

Aplikacje mobilne rozwijają się coraz szybciej, a na konkurencyjny rynku coraz trudniej jest się wyróżnić. Twórcy aplikacji Zoom.me, która według nich zrewolucjonizuje sposób, w jaki dzielimy się informacjami, zaprosili do promowania swojego programu, mają niewątpliwy atut – w ich ekipie jest Mateusz Kusznierewicz, znany żeglarz.

Aplikacja działa na smartfonach ze wszystkimi systemami operacyjnymi, a także na tabletach. Jej działanie jest proste – po pierwsze, robisz zdjęcie, a po drugie, wskazujesz numer aplikacji, w której ma ono się wyświetlić. To rewolucja dlatego, że pomaga ona osobom, które nie są obeznane w mobilnych technologiach. Dzięki niej wystarczy zainstalować aplikację, a następnie cieszyć się odbieraniem fotografii.

Aplikacja działa podobnie, jak cyfrowe ramki (które sprzedawały się bardzo słabo). Co więcej, Mateusz Kusznierewicz wymyślił, że będzie ona sprzedawana od razu na niedrogim tablecie w cenie 250 lub 350 złotych. Urządzenie może być cały czas podłączone do sieci.

Dodaj komentarz