Zopo – prawie jak Iphone

Smartfony firmy Zopo są nowością na polskim rynku, a już na pierwszy rzut oka widać, że swoim wyglądem naśladują one produkty Samsunga i Apple.

Patrząc na przód smartfona od razu widzimy, że większość miejsca zajmuje wyświetlacz. Przydatnym dodatkiem jest dioda, pokazująca nam powiadomienia o stanie smartfona. Przyciski pod ekranem są także podświetlane. Dostęp do złącz jest dość wygodny.

Smartfon Zopo ma dobry aparat 14 Mp, wyposażony w niewielką diodę. Pod nim znajduje się głośnik. Tyłu obudowy to połączenie kolorów przypominające złotego Iphone – jest złoto-biały.

Głośnik umiejscowiony jest w dobrym miejscu, dzięki czemu nie zasłaniamy go palcami. Rozdzielczość ekranu o przekątnej 5 cali wynosi 1280 na 720 pikseli, dzięki czemu można czytać bez denerwowania się na poszarpane krawędzie liter. Na uwagę zasługują też imponujące kąty widoczności.

Smartfon nieźle sprawdza się jako tańsza alternatywa dla modeli flagowych, gdyż zarówno jakość wykonania, jak i parametry, wypadają bardzo dobrze.

Dodaj komentarz