Zostań najgorszym chirurgiem

Surgeon Simulator to gra, która pojawiła się w pierwszej kolejności na Windows, a następnie na smartfonach. Zabawa jest doskonała, gdyż w grze musimy kierować osobno każdym z palców szalonego chirurga, a następnie przeprowadzać skomplikowane operacje.

Gra jest znakomitą rozrywką dlatego, że prawie nikomu nie udaje się dokonać operacji w taki sposób, by pacjent przeżył – wokół latają narzędzia chirurgiczne i organy. Gra kosztuje około 18 złotych. Należy do kategorii symulatorów, a większość użytkowników używa w niej do znieczulenia młotka. Jeśli na ekranie pojawi się komunikat o śmierci pacjenta, to gra się kończy.

Polecamy ją dla osób, które w dzieciństwie uwielbiały bawić się w lekarza lub miały zestaw małego chirurga. Grafika jest w rysunkowym stylu, a na YouTube możesz podziwiać wiele operacji przeprowadzonych na wirtualnych pacjentach. Jeśli masz dość standardowych, poważnych gier i szukasz czegoś wesołego, polecamy Ci tą grę. Być może odkryjesz w sobie nową pasję i zostaniesz lekarzem.

Dodaj komentarz