ZTE Blade S6 Plus – ciekawy phablet

ZTE Blade S6 Plus zaskakuje niską ceną i możliwościami, które oferuje. Model posiada wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala – jego rozdzielczość wynosi 1280 na 720 pikseli. Smartfon wyposażono w procesor Snapdragon 615 i 2 GB RAM. Procesor ma 6 rdzeni. System operacyjny to Android w wersji 5.0. Przy takiej rozdzielczości ekranu, system operacyjny i aplikacje powinny działać bardzo szybko – jedynym pytaniem jest to, czy piksele nie będą zbyt widoczne.

Smartfon posiada 2 GB RAM i 16 GB pamięci na dane użytkownika, które można rozszerzyć. Kamera w tym modelu ma 13 Mp (tył) i 5 MP (przód). Można korzystać także z Wi-fi i Lte. Bateria w tym modelu ma aż 3000 mAh. Cena wynosi niecałe 1100 złotych. Naszym zdaniem, powoli mija czas flagowców od najbardziej znanych firm. Chińscy producenci zapewniają takie same parametry w dwukrotnie niższej cenie.

Smarfon nawiązuje wyglądem do sprzętu Apple – posiada cienkie ramki i delikatnie zaokrąglone rogi. Można go zamówić przez portale aukcyjne, takie, jak E-bay.

Dodaj komentarz