Zwiększamy możliwości smartfonów Samsunga

Jak sprawić, by twoje urządzenie było znów fajne? Smartfony i tablety rozwijają się bardzo szybko, dlatego nawet urządzenie kupione kilka miesięcy temu dziś może być mało wydajne i przestarzałe. Oto sposoby, jak poprawić wydajność i możliwości swoich urządzeń.
Samsung Galaxy S3 to nadal ciekawy smartfon, pod warunkiem, że wyposażymy go w najnowszy system operacyjny Android 4.4 KitKat, który jest dostępny w niektórych krajach. Galaxy S4 posiada znacznie więcej nowoczesnych opcji od poprzednika, dopiero wtedy, gdy zaktualizujemy go do nowej wersji Androida. Jedną z ciekawszych opcji wykorzystania tych smartfonów jest zamiana ich w pilot do sterowania klimatyzacją lub telewizorem. Okazuje się, że za jego pomocą można kontrolować ponad 300 000 różnych urządzeń, wystarczy ściągnąć program Galaxy S4 Universal Remote.
Aby zmienić ekran logowania się w celu spersonalizowania tego smartfona powinieneś wejść w menu odpowiedniego widgetu, i użyć opcji edycji informacji osobistych.
W tym modelu można także wykorzystać bezprzewodową ładowarkę, mimo tego, że producent tego nie przewidział. W tym celu kupujemy specjalną baterię i zestaw do bezprzewodowego ładowania – teraz wystarczy go jedynie położyć na ładowarce i cieszyć się z braku kabli.
Jedną z najciekawszych aplikacji w Galaxy S5 jest S Health Apps, która pozwala na dbanie o swoje zdrowie. Samsung wyprodukował także własną wagę synchronizującą się ze smartfonem przez Bluetooth, dzięki czemu masz dostęp do tych danych.
Innym świetnym smartfonem, który lata świetności ma już za sobą jest Galaxy Note 2. Można do niego zainstalować program AirDroid 2 i sterować smartfonem za pośrednictwem komputera, co ułatwi wiele czynności. Touchwiz to nie najlepsza opcja, jako system operacyjny urządzenia mobilnego. O wiele lepiej jest zainstalować CyanogenMod i korzystać ze świetnie wyglądającego, lekkiego systemu operacyjnego. Możliwości tego urządzenia rozszerzą się także wtedy, gdy zdecydujemy się na zakup podstawki w obudowie, dzięki czemu będzie można na nim wygodnie oglądać filmy.

Dodaj komentarz