Aplikacje Android

AZ Screen Record – nagraj swój pulpit


Jeśli chcesz pokazać komuś zawartość swojego pulpitu na smartfonie lub tablecie z systemem operacyjnym Android, powinieneś w pierwszej kolejności zainstalować program do nagrywania zrzutów ekranu. Jednym z ciekawych programów tego typu jest AZ Screen Recorder. Jest całkowicie darmowy i nie wymaga dodatkowych uprawnień typu root. Nie ma też problemu z nagrywaniem o określonej długości – możesz nagrywać tak długo, aż skończy Ci się pamięć w smartfonie. Program nie pokazuje także żadnego znaku wodnego.

Sprawdzi się także w celu nagrywania poradników – możesz włączyć mikrofon i objaśniać, co właśnie pokazujesz na ekranie. Inne opcje AZ Screen Recorder to funkcja pauzy, pokazywanie ekranu po jego dotknięciu i zmiana katalogu, w którym zapisywane są pliki.

Jedynym minusem jest to, że działa ona jedynie na systemie operacyjnym Android 5,0, natomiast na starszych wersjach Androida działają jedynie jej odblokowane wersje. Polecamy ją wszystkim osobom, które nagrywają na przykład gameplaye z World of Tanks.

Aplikacje Android
Moje trasy
Aplikacje Android
Duże zmiany w Skype
Aplikacje Android
Nowe opcje programu QuickPic
There are currently no comments.