Płatne Gry Android

Hail to the King Deathbat – świetna gra RPG


Jeśli jesteś fanem gier akcji w klimatach fantasy, powinieneś zapoznać się z grą Hail to the King Deathbat. Możesz ją pobrać ze strony Google Play Store za 6,65 zł. Gra otrzymała bardzo dużo pozytywnych opinii wśród zawodowych graczy i na portalach, które zajmują się prezentowaniem gier na androida. Jej ogromną zaletą jest różnorodność lokacji, każda z nich jest inna i wykonana bardzo dokładnie.

Deathbat to gra, w której możesz rozwijać swojego bohatera, a swoją rozgrywką nawiązuje do takich gier jak Legend of Zelda i Diablo.

Twórcy gry podkreślają, że to nie gra dla słabeuszy, gdyż trzeba w niej przejść przez ogromne lokacje pełne nieumarłych i bosów. Historia jest także bardzo ciekawa – główny bohater Andronikos, który jest królem jednej z krain musi pokonać swojego największego przeciwnika.

W grze nie zabrakło dopracowanego systemu walki – możesz używać zarówno czarów, jak i broni białej i łuków. Dodatkową zaletą jest możliwość gry we dwie osoby na tej samej planszy, jednak wymaga to dokupienia opcji.

Gry Android
Virtual Table Tennis 3D Pro
Gry Android
The Lost City
Gry Android
ELIFOOT 2012 MOBILE
There are currently no comments.