Polecane Aplikacje

Runtuastic Pro jest dostępny za darmo


Runtuastic to aplikacja, która do tej pory była dostępna za darmo jedynie w wersji bez dodatku słowa Pro. Wydawcy postanowili jednak zrobić prezent dla użytkowników i dziś można ściągnąć za darmo także wersję profesjonalną. Runtuastic Pro to aplikacja przeznaczona przede wszystkim dla biegaczy, dzięki której można powiadamiać naszych znajomych o tym, że biegamy na Facebooku lub innych portalach.

Najważniejszym elementem programu jest okienko naszej aktywności. Dzięki niej można zarządzać treningami, a także wybrać rodzaj aktywności. Nie musisz ograniczać się do biegania – można wybrać z dziesiątków innych aktywności fizycznych.

W wersji Pro możemy co prawda korzystać z wielu opcji, ale aby wykorzystać to w pełni, należy wykupić konto profesjonalne.

Aplikacja jest dostępna zarówno na system operacyjny Windows Phone, jak i Android i iOS. Wersja bezpłatna dostępna jest jedynie przez jakiś czas, dlatego warto pośpieszyć się z jej pobraniem. Ciekawe, kiedy pojawią się promocje na bezpłatne konto.

Aplikacje Android
Wipeout dla Androida przynosi tor przeszkód do urządzeń mobilnych
Aplikacje Android
Nowa gra Glu Mobile
Aplikacje Android
QuestLord jest jak 8-bitowy Skyrim Lite na smartfonie
There are currently no comments.