Tapety Android

Super tapety


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z paroma aplikacjami na urządzenia z Androidem, które pokolorują ekran wszystkimi barwami tęczy. Tapety zaprojektowane są z dbałością o każdy szczegół, oferując tym samym imponującą dekorację na smartfony i tablety.

Komiksowi herosi HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Super bohaterowie

Gustujecie w komiksowych herosach, którzy bohatersko bronią ten świat przed największymi złoczyńcami? Teraz macie świetną okazję na umieszczenie swoich idoli na ekranach urządzeń z systemem Androida. Dzięki aplikacji możecie przebierać w takich sławach jak Spider-Man, Iron Man, Batman, Captain America, Green Lantern, Deadpool, Superman, Hulk, Thor, Wolverine, Flash, Wonder Woman, Avengers i wielu innych. Kolekcja składa się ze 120 tapet w jakości HD i obejmuje również czarne charaktery m.in. Joker, Magneto, Two Face, Deathstroke i Loki.

Super fury HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Samochody Animowane Tapety

Dla wszystkich miłośników czterech kółek przygotowaliśmy aplikację, w której znajdują się prawdziwe cudeńka ze świata motoryzacji. Jeżeli macie ochotę na ozdobienie swoich urządzeń takimi bestiami jak Lamborghini, Ferrari, czy Ford Mustang, to trafiliście idealnie. Tapety wykonane są w jakości HD i formacie 3D i można je również ustawiać jako wygaszacz ekranu. Aplikacja jest kompatybilna z 99% urządzeń mobilnych, wspiera tryb krajobrazowy i portretowy, a do tego wyposażona jest w różne animacje, które jeszcze bardziej podkręcają wizualną stronę urządzenia.

Ekstra tapety HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Cool Wallpapers(Backgrounds)

Dzięki wspaniałym obrazom w jakości HD ta aplikacja jest w stanie tchnąć powiew świeżości i elegancji zarówno w telefony z Androidem, jak i tablety. Korzystając z aplikacji, możecie szybko namierzać ulubione obrazy za pomocą wygodnego podziału na kategorie, zapisywać je na karcie SD, przybliżać i oddalać dzięki funkcji zoom, a także ustawiać jako tło. Aplikacja oferuje szeroki wybór prześlicznych tapet, które na dodatek aktualizowane są każdego dnia.

Świetlne abstrakcje

Aplikacja dostępna pod nazwą: Super Bokeh Tapety

Animowane tapety bardzo często prezentują się o wiele lepiej aniżeli tradycyjne obrazki do dekorowania ekranów telefonów i tabletów. W tej apce natraficie na świetlną abstrakcję, która wyposażona jest w rozmaite opcje konfiguracji, pozwalając użytkownikowi na ustawienie tapety wedle własnego uznania. Apka dysponuje 3 poziomami aerozolu, bardzo niskim zużyciem baterii, a także opcją dostosowywania ruchomych elementów pod kątem ich kształtu, prędkości, ilości i kierunku. Dostępny jest również przycisk pozwalający na włączenie lub wyłączenie animowanych cząsteczek.

Tapety Android
Kwiat Animowane Tapety
Animowane Tapety Android
Galaxy S3 Dandelion LWP
Tapety Android
Nowy Jork Animowana Tapeta
There are currently no comments.