Tapety Android

Tapety 3D na telefon


W tym artykule zapraszamy Was do zwiedzenia krainy z tapetami 3D na urządzenia mobilne z Androidem. Wyszukaliśmy kilka pozycji, które z pewnością zaciekawią niejednego użytkownika, dając okazję do obcowania z prostym w obsłudze systemem nawigacji i całym mnóstwem fenomenalnych obrazów.

Wilk 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: Wolf 3D Wallpapers

Z takim zwierzakiem na ekranie nikt nie ośmieli się zadzierać z Waszym telefonem. Obrazy z szarym wilkiem zostały wykonane w bardzo wysokiej jakości i można je ustawiać jako tapety oraz wygaszacz ekranu. Regularne aktualizacje co chwilę dostarczają nowych zdjęć, które można szybko przeglądać, łatwo zapisywać, a także przybliżać za pomocą funkcji zoom. Aplikacja jest sprawna i szybka, wyposażona w intuicyjny interfejs, nie wymaga połączenia z internetem i jest całkowicie darmowa.

Cudowny świat 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tapety 3D

Cenicie sobie unikalne tapety wysokiej jakości, które rewelacyjnie podkreślają stronę wizualną Waszych urządzeń mobilnych? Ta aplikacja wyposażona jest w ponad 50 tapet w formacie 3D i jakości HD, które można sprawnie wyszukiwać, szybko ustawiać i zmieniać kolory. Wśród dostępnych obrazów znajdują się m.in. dzikie koty, ryby, kwiaty, liście, wodospady, oceany, plaże, miłość i inne. Tapety są kompatybilne z każdym telefonem, dysponują prostym w obsłudze interfejsem i oferują wspaniałą dekorację ekranu z Androidem.

Tapety HD w 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: 3D Wallpapers

A oto kolejna aplikacja ze świetnymi tapetami w jakości HD i formacie 3D. Dzięki tej szybkiej apce będziecie mogli wybierać spomiędzy fenomenalnych obrazów, które przeniosą Wasze urządzenia w sam środek nowoczesnego świata wypełnionego futurystycznymi obrazami. Apka zapewnia niskie zużycie baterii, kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, a także sprawne korzystanie z systemu nawigacji. Do aplikacji dołączone są również atrakcyjne efekty, takie jak serduszka, gwiazdki i bańki, które jeszcze bardziej podkręcają wygląd całej tapety.

Abstrakcje 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: 3D & Abstract Wallpaper HD

Jeżeli poszukujecie wspaniałych obrazów, które można wykorzystać jako tapety i wygaszacze ekranu, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą cudną aplikacją. W środku znajdziecie sporo obrazów w jakości HD i formacie 3D, które są dziennie aktualizowane, aby zapewnić użytkownikom, jak najlepszy wybór. Apka umożliwia tworzenie własnych dekoracji, które można wrzucać do ‚ulubionych’, zapisywać i sprawnie umieszczać na ekranie. Co więcej, tapetami można też dzielić się na portalach społecznościowych za pomocą zaledwie jednego kliknięcia.

Tapety Android
Rozmowa, Tańczący Kot.
Tapety Android
Earth Live Wallpaper
Tapety Android
Google Grafika Tapety
There are currently no comments.