Polecane Gry

The Hobbit – Kingdoms – oficjalna gra o Śródziemiu


Na podstawie książek Tolkiena powstały setki gier. Jedną z nich, która pojawiła się na Google Play Store 29 października, jest The Hobbit – Kingdoms, która opowiada ponownie historię Śródziemia.

Gra zdobyła już 20 milionów graczy, a wynika to między innymi z tego, że jest ona grą na licencji filmu Hobbit. W ostatniej wersji tej gry dodano mapę świata, która jest trójwymiarowa. Dzięki temu można jeszcze lepiej oglądać całe Śródziemie. Można także wydobywać klejnoty, potrzebne w czasie rozgrywki, a także walczyć z goblinami o ich złoto.

W grze zajmujemy się budowaniem armii i możemy stanąć po stronie dwóch frakcji – są to albo krasnoludy, albo elfy. Następnie budujemy sojusze z innymi nacjami i podbijamy cały świat. Misje są bardzo ciekawe i zachęcają do spędzenia przy grze dłuższego czasu. Można ją pobrać z Google Play Store, gdzie dostała średnią ocenę 4,0. Gra ma spore wymagania, odnośnie do procesora, dlatego przed jej zakupem powinieneś sprawdzić, czy zadziała na twoim smartfonie lub tablecie.

Darmowe Gry Android
Pou – Twój mobilny przyjaciel
Gry Android
Superbrothers Sword & Sworcery
Gry Android
Townsmen Premium
There are currently no comments.