ZTE

ZTE Q5-C – dla mniej wymagających


Firma ZTE pokazała zupełnie nowy model smartfona o nazwie ZTE Q5-C. Model jest przeznaczony dla klientów, którzy nie mają dużych wymagań, jeśli chodzi o parametry smartfona.

Jego procesor to popularny Snapdragon 410. Karta graficzna to Adreno 306. Wyświetlacz ma 5 cali, natomiast płynne wyświetlanie obrazu zapewni 2 GB RAM. Na dane mamy 16 GB pamięci pomniejszone o system operacyjny. Jeśli zachodzi taka potrzeba, w tym modelu możemy użyć karty pamięci i cieszyć się z większej ilości miejsca na dane. Aparat w smartfonie ma 8 MP i jest podświetlany za pomocą diody LED, natomiast z przodu ma 5 MP.

System operacyjny to Android 4.4 KitKat i raczej mało prawdopodobne jest to, że ZTE będzie się zajmowało aktualizacjami.

Model jest dość cienki – ma 7,8 mm i pojemność jego baterii dla wielu osób może okazać się niewystarczająca. Model wygląda podobnie, jak iPhone 6.

Firma ZTE chce konkurować z Samsungiem, jednak zrobienie tego modelu raczej nie poprawi sytuacji przedsiębiorstwa. Brakuje mu własnego stylu.

Artykuły
Smartfon Huawei ShotX w Polsce
Artykuły
ZTE V5 4G- najchętniej kupowany smartfon na rynkach zagranicznych
Telefony Android
OnePlus Two powstanie w dwóch wersjach
There are currently no comments.