20 nowych poziomów w Angry Birds Star Wars

Fiński producent gier komputerowych Rovio, wydał nową aktualizację gry, którą można pobrać za darmo z Google Play. Tym razem miejsce akcji to wyspa „Hoth” znaną z piątego epizodu filmowych Gwiezdnych Wojen. Jest to oblodzona bryła o międzygalaktycznym znaczeniu dla ptactwa Jedi i Imperium Świń. To miejsce walk.

Aktualizacja zawiera 20 nowych etapów. Poziom trudności jest większy niż na poziomach wersji podstawowej. Ptaki rebeliantów, uciekając przed gniewem Dartha Vadera, mają atut w zanadrzu…pióra. Księżniczka Leia posiada druzgocącą władzę. Nawet Darth Vader musi się bardzo mocno zastanowić nad swoim kolejnym ruchem. Jej oczy emitują lasery, które są bardzo potężne. Powodują, że roboty AT-AT kruszą się i czyni je bezużytecznymi.

Księżniczka będzie nowym ptakiem. Przejmie ona kontrolę nad ochroną lodowatej kryjówki na planecie przed atakiem rebeliantów. Rovio zawsze wydaje się znaleźć sposób, aby to zrobić wystarczy, aby upewnić się, że Angry Birds nie blokują się, a ta aktualizacja nie jest wyjątkiem.

2 komentarze do “20 nowych poziomów w Angry Birds Star Wars”

Dodaj komentarz