5 najlepszych tabletów roku 2013

Najlepsze tablety które można kupić w październiku

Przyszedł czas, by zastanowić się jaki tablet warto kupić za nasze ciężko zarobione pieniądze. Nowe tablety nie powstają tak szybko, jak zmieniają się smartfony, dlatego pieniądze będą dobrze zainwestowane i tablet nie straci szybko na wartości.
5 Samsung Galaxy Note 8.0 – Seria Note jest jedną z najciekawszych serii, jeśli chodzi o tablety. Note 8.0 ma ekran HD oraz procesor quad-core. Przydatne jest także piórko S-Pen
4 Amazon Kindle Fire HDX. Najnowsza seria tabletów Amazonu – za niską cenę dostajesz świetny ekran i duży dysk. Nie ustępuje im procesor i jakość wykonania.
3 Nexus 10 – nie jest najnowszym tabletem, ale pozwala na więcej, niż niektóre tanie tablety. Znakomity wyświetlacz 2560 na 1600 pikseli i najlepsza integracja z usługami Google.
2 Samsung Galaxy Note 10.1 2014. Niemal najlepszy tablet w zestawieniu – świetny procesor i największa ilość pamięci RAM, doskonała bateria.
1 Nexus 7 2013 – doskonała rozdzielczość ekranu, pozostałe wyposażenie jest nieco gorsze niż poprzednika, ale bije go na głowę jakością wykonania.

Dodaj komentarz