Acer Aspire R15- niesamowita high-endowa hybryda

Podczas konferencji next@acer, producent zaprezentował najwyższej klasy, high-endową hybrydę, która zaoferuje najlepsze możliwe podzespoły. Nazwa tabletu to Aspire R15. Trafi na rynek w maju w cenie oscylującej w okolicach 3500 złotych. Oto jak się prezentuje.

15-calowy wyświetlacz IPS z technologią Acer Color Intelligence. Procesor Intel Core szóstej generacji, którego w zależności od wersji urządzenia, wspierać będzie nawet 16 GB pamięci operacyjnej RAM DDR4. W ramach układu graficznego użyto GeForce 940 MX od firmy Nvidia.

Za dźwięk odpowiedzialna będzie technologia przestrzenna Acer TrueHarmony, a także Dolby Audio, która pozwoli na kierowanie kanału dźwięku w zależności od potrzeb użytkownika. W hybrydzie znajdziemy port USB typu C w wersji 3.1, a także technologię Acer ExoAmp Antenna, umożliwiającą bezprzewodową łączność.

Całość zasilać będzie akumulator, który pozwoli nawet na 9 godzin ciągłego użytkowania. Obudowa urządzenia wykonana jest z metalu i włókna szklanego z cząsteczkami srebra.

Dodaj komentarz