Aktualizacja Google Wallet

Polacy jeszcze niechętnie podchodzą do aplikacji Google Wallet, jednak daje ona bardzo dużo możliwości. Ostatnia aktualizacja tego programu pozwoliła na automatyczne doładowywania konta w systemie, a także ustawianie alarmu wtedy, gdy na koncie mamy zbyt mało gotówki.

Zmianą, która rzuca się najbardziej w oczy po aktualizacji Google Wallet jest zmiana wyglądu. Oczywiście, teraz aplikacja jest w stylu Material Design.

Jeśli do tej pory martwiłeś się, że zabraknie Ci pieniędzy na koncie Google Wallet, możesz przestać się obawiać. Jego najnowsza wersja pozwala na ustawienie stałych transferów, które tylko potwierdzasz przez wpisanie kodu. Wystarczy wybrać ile pieniędzy ma pojawiać się na twoim koncie i jaka ma być częstotliwość przelewów. Jeśli nie chcesz wykorzystywać tej opcji, możesz ją w każdej chwili wyłączyć.

Istnieje też możliwość ustawienia częstotliwości alarmów lub ilości gotówki, którą pragniesz mieć na kącie. Program można pobrać ze strony Google Play Store za darmo, co także stanowi zaletę.

Dodaj komentarz