Aktualizacja serwisu pogodowego

Jednym z najpopularniejszych serwisów pogodowych na system operacyjny Android jest Weather Channel. Aktualizacja tej aplikacji pojawiła się w piątek i przyniosła nowy interface użytkownika i wiele nowych funkcji.

Największe zalety tej aktualizacji to stworzenie designu praktycznie od nowa, dzięki czemu jest bardzo ładny i łatwiej się z niego korzysta. Można też wysyłać informacje o pogodzie w twoim mieście, także ze zdjęciem. Można też aktywować funkcję ciągłego pokazywania pogody na ekranie smartfona, a by pokazać więcej informacji, przesuwamy palcem w dół ekranu. Niektórzy starzy użytkownicy tego portalu po aktualizacji są nieco zdezorientowani, gdyż zmiany były bardzo duże.

Weather Channel cieszy się dużą popularnością także w Polsce, cechuje go dokładność danych i łatwe korzystanie ze smartfona lub tabletu. Inne programy pogodowe na smartfony to Pogoda TVN Meteo czy też Pogoda Yahoo, które można pobrać także z Google Play Store bez żadnych opłat. Czy ty masz swoją ulubioną aplikację tego typu?

Dodaj komentarz