Aktualizacje dla kolejnych smartfonów Samsunga

System Android KitKat w końcu pojawił się na Samsungu Galaxy S3. Jego użytkownicy do tej pory byli zmuszeni używać systemu Android 4.3, gdyż Samsung opóźniał wprowadzenie aktualizacji. Na początek aktualizacja będzie wprowadzona na smartfonach produkowanych na wyłączność dla sieci Sprint, ale bez obaw – wkrótce pojawią się także aktualizacje dla innych operatorów.
Wraz z aktualizacją do systemu Android KitKat smartfon zyska opcję OTA, pozwalającą zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. System blokuje z powodzeniem szkodliwe oprogramowanie.
Samsung Galaxy S3 to model w dalszym ciągu popularny w Polsce, można go kupić w ofercie wielu operatorów. Inne smartfony, które niebawem otrzymają uaktualnienia do Androida 4.4 to Galaxy Note 2 oraz Galaxy Grand 2. Mają się one pojawić jeszcze w maju. Aktualizacja smartfona to szansa na zwiększenie jego możliwości, ale niektóre z nich po zaktualizowaniu działają gorzej lub znacznie pogarsza się zarządzanie energią. Z tego powodu nie warto śpieszyć się z aktualizowaniem oprogramowania.

Dodaj komentarz